Pedagogický sbor

PaedDr. Hanzal František

Aprobace: M, Z
Pozice: ředitel

Mgr. Žďárská Ilona

Aprobace: I. st.
Pozice: zástupkyně ředitele

Mgr. Olga Bočková

Aprobace: M
Pozice: zástupkyně ředitele

Mgr. Jana Repčáková

Aprobace: I.st.
Vedení třídy: 1. A

Mgr. Helena Bumbálková

Aprobace: Čj jako cizí jazyk
Vedení třídy: 1. D

Mgr. Laudátová Jana

Aprobace: I.st.
Vedení třídy: 2. B

Mgr. Eva Křivanová

Aprobace: I.st.
Vedení třídy: 3. B

Mgr. Věra Hamrová

Aprobace: I.st.
Vedení třídy: 4. B

Aprobace:
Vedení třídy: 5.B

Mgr. Marcela Koudelková

Aprobace: I.st.
Vedení třídy 1. B

Mgr. Jana Davidová

Aprobace: I.st.
Vedení třídy 1. E

Mgr. Kristína Pekárková

Aprobace: I.st.
Vedení třídy: 2.C

Mgr. Kateřina Šormová

Aprobace: I.st.
Vedení třídy: 3. C

Mgr. Hana Ptáčníková

Aprobace: I.st.
Vedení třídy: 4. C

Mgr. Kristýna Bělochová

Aprobace: I.st.
Vedení třídy: 5.C

Dagmar Říhová

Aprobace: I.st.
Vedení třídy: 1. C

Mgr. Ludmila Blechová

Aprobace: I.st.
Vedení třídy: 2. A

Mgr. Lada Melicharová

Aprobace: I.st.
Vedení třídy: 3. A

Mgr. Kristýna Čánská

Aprobace: I.st.
Vedení třídy: 4. A

Mgr. Eva Skálová

Aprobace: I.st.
Vedení třídy: 5. A

Linda Pecháčková Krulová

Aprobace: Čj
Vedení třídy 6. A

Mgr. Jurczygová Magdaléna

Nj, Z, D
Vedení třídy: 7. A

Bc. Radek Skála

Vedení třídy: 8. A

RNDr. Jelínková Anna

Aprobace: M
Vedení třídy 9. A

Mgr. Jana Mácová

Aprobace: Aj, D
Vedení třídy: 6. B

Ing. Jitka Hagarová

Aprobace: M
Vedení třídy: 7. B

PhDr. Lucie Kettnerová

Aprobace: Př
Vedení třídy: 8. B

Mgr. Vignerová Markéta

Aprobace: Čj
Vedení třídy 9. B

Krbec Tomáš

Aprobace: Aj
Vedení třídy: 6. C

Mgr. Andrea Kelnárová

Aprobace: Tv, Z
Vedení třídy: 7. C

Jana Pleskačová

Aprobace: Inf
Vedení třídy: 8. C

Ing. Chlebounová Dagmar

Aprobace: F, M
Vedení třídy 9. C

Eckertová Irena

učitelka matematiky

Mgr. Helena Vodsloňová

Aprobace: Z, Tv
Pozice: učitelka

Mgr. Dagmar Umlaufová

Aprobace: Aj
Pozice: učitelka

Mgr. Mahoney Isabel Tara

Aprobace: I.st., Aj
Pozice: učitelka

Hübnerová Linda

učitelka ČJ

Mgr. Adriana Sauerová

Aprobace: Aj
Pozice: učitelka

MMus. Nikola Zasman, DiS, LRAM

Aprobace: Hv, Aj
Pozice: učitelka

Kamínková Anna

Aprobace: Aj

Floderová Jitka

učetelka němčiny

Bc. Jan Kučera

Pozice: další pedagog ve třídě, učitel dějepisu

Mgr. Zuzana Kocíková

Aprobace: M
Pozice: učitelka

Mgr. Hana Bujáčková

Aprobace: Ch, Aj
Pozice: učitelka

BcA. et Mgr. Capková Magdalena

Pozice: Vv, Metodik prevence

Mgr. Vítková Lucie

Pozice: speciální pedagog

Oksana Garbuz

Pozice: asistentka pedagoga

Überlackerová Soňa

Pozice: asistentka pedagoga

Soukeník Čeněk

Pozice: asistent pedagoga

Šíchová Tereza

Pozice: asistentka pedagoga

Mgr. Lenka Běloušková

Pozice: psycholog

Lacinová Iva

Pozice: asistentka pedagoga

Lucie Capková

Pozice: dvojjazyčný asistent

Eva Skálová

Pozice: asistentka pedagoga

Lucie Růžičková

Pozice: asistentka pedagoga

Helena Arnoltová

Pozice: asistent

Barbora Katrenová

Pozice: asistentka pedagoga

Barbora Pátková

Pozice: asistentka pedagoga

Karolína Korani

Pozice: asistentka pedagoga

Anna Křížová

Pozice: asistentka pedagoga

Nikola Rozehnalová

Pozice: asistentka pedagoga

Jitka Vašíčková

Pozice: vedoucí vychovatelka

Bc. Libuše Kolářová

Pozice: vychovatelka

Novotná Jarmila

Pozice: vychovatelka

Polcer Jakub

Pozice: vychovatel

Kristýna Hnízdilová

Pozice: vychovatelka

Veronika Seidlová

Pozice: vychovatelka

Romana Krišková

vychovatelka