Zpráva od týmu Paměti národa, pro kterou naše škola celý květen běhala

Milí učitelé, žáci, studenti a další účastníci,

 

druhý ročník Školní výzvy Běhu pro Paměť národa je za námi a nám nezbývá nic jiného, než vám znovu upřímně poděkovat. Společně jste s kolegy a spolužáky z celé České republiky naběhali neuvěřitelných 44 887 km! K tomuto číslu přímo vaše škola přispěla svými 559, 5 kilometry!To Vás řadí na skvělé 11.místo! Gratulujeme a děkujeme!

 

Vážíme si toho nejen my, členové týmu Paměti národa, ale i samotní pamětníci. Jeden z nich, Jiří Lukšíček, Vám všem něco osobně napsal. Jeho slova a fotografii přikládám níže. Odkaz na jeho příběh naleznete zde:

 

https://www.pametnaroda.cz/cs/luksicek-jiri-1933

 

Za Vaše výkony Vám posíláme diplom a věříme, že právě slova našeho pamětníka Vás potěší nejvíce. Ještě jednou jedno obrovské DÍKY. Těšíme se na další ročníky! Mějte se moc hezky. 

 

Zdraví vás celý tým Běhu pro Paměť národa.